Již od pradávna jsou používány techniky masáží k odstranění únavy a posilování regenerace organismu. Kvalitní masáž je skvělý způsob, jak odstranit ochablost, ztuhlost nebo bolesti svalstva a napomáhá k lepšímu krevnímu oběhu celého vašeho těla. Po absolvování jakékoliv masáže se budete cítit odpočatí a vaše tělo bude připraveno na další fyzickou zátěž.

Masáže přímo k vám

Jste velmi vytíženi a nemáte čas navštívit masážní salon? Rádi by jste však alespoň chvíli v týdnu relaxovali?

Máme pro vás ideální řešení!

Zavolejte nám a my k vám rádi přijedeme domů nebo do firmy a dopřejeme vám chvíle klidu a odpočinku. Vybrat si můžete z pestré škály nabízených masáží, k dispozici je hned několik typů s různou délkou trvání a v různých cenových relacích. Užijte si masáž a relaxaci v komfortu vašeho domova.

 

Naše nabídka masáží

Komplexní masáž celého těla

Komplexní masáž celého těla

Relaxační a osvěžující masáž celého těla zahrnuje jemné a rytmické techniky. Díky komplexním masážím se zvýší krevní oběh celého těla, dochází k odstranění toxinů a zklidňuje se nervový systém. Je to perfektní způsob, jak relaxovat, omladit a pečovat o svou mysl a tělo.

 
Masáž zad a šíje

Masáž zad a šíje

Stejným způsobem jako u komplexní masáže celého těla, tak i u masáže zad a šíje využíváme terapeutických metod, které jsou určeny a navrženy tak, aby léčili konkrétní zdravotní problémy, svalové problémy a zranění daného místa.

 
Masáž končetin

Masáž končetin

Reflexní terapie je forma masáže, která se zaměřuje především na končetiny. Terapeut se zaměří na "reflexní oblasti" chodidla, které odpovídají svalům a tělesných orgánům. Zvyšuje tok energie, krevní oběh končetin a stimuluje všechny orgánové systémy.

 
Masáž částí těla

Masáže různých částí těla

Masáž určité části těla je zaměřena na hlubší tkáň struktury svalu a pojivové tkáně. Tato technika používá pomalejší pohyby s hlubším a intenzivnějším tlakem. To je užitečné zejména pro chronické napětí svalů a bolesti svalů.